- Komerční sdělení -finance
DomůNovinkyPonožky Dedoles hledají zachránce. Našli ho v české Trenýrkárně

Ponožky Dedoles hledají zachránce. Našli ho v české Trenýrkárně

Někdejší obchodní partneři Dedolesu mu pomáhají přežít náročné období. Jedním z významných partnerů je například česká Trenýrkárna, která od Dedolesu začala opět odebírat zboží. A prodává jej jak na svém e-shopu, tak i na dalších platformách, jako je například Zalando nebo Amazon. TASR o tom informuje na základě článku na webu E15.cz.

Firmě Trenýrkárna se zároveň výrazně daří. Letos bude expandovat do několika evropských zemí.

Slovenský Dedoles se nachází v obtížné finanční situaci, a tak hledá investory i nové partnery. „S Dedolesem jsme se dohodli, že budeme jeho velkým partnerem v Česku. Máme nyní naskladněno obrovské množství jejich produktů, které aktuálně tvoří 20 procent našeho byznysu,“ řekl spoluzakladatel Trenýrkárny Ruslan Skopal.

Připomněl, že Trenýrkárna.cz odebírala zboží od Dedolesu již před dvěma lety. „Pak přišel moment, kdy Dedoles přestal dodávat jiným firmám včetně nás, protože nestíhaly ani vlastní produkci. Nyní se Dedoles nachází v horší situaci, takže jsme se znovu stali jejich velkým partnerem,“ dodává Skopal, který zároveň přiznává, že jim Dedoles nezanedbatelně navýšil tržby.

Společnosti Trenýrkárna se v květnu zvýšil obrat meziročně o 60 % na přibližně 14 milionů korun (567.054,15 eura).

Woman wearing white socks

Bez Dedolesu bychom měli o nějakých 15 až 20 % méně.
spoluzakladatel Trenýrkárny Ruslan Skopal

Dedoles zároveň uzavřel s Trenýrkární dohodu, že spolu budou minimálně rok spolupracovat.

„Jedním z jejich hlavních partnerů jsme se stali mimo jiné také proto, že obchodujeme na nákupních platformách typu Zalando, Amazon, Alza nebo třeba Zoot. Tím pádem dostáváme jejich zboží k mnoha dalším zákazníkům,“ vysvětluje Skopal.

Trenýrkární letos míří také na osm nových trhů, jako jsou například Nizozemsko, Chorvatsko, Slovinsko nebo Maďarsko.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek